Svadby

Kompletné plánovanie svadby a svadobná výzdoba, výroba kytíc látkových aj živých, pierka pre ženícha a svadobčanov, náramky pre družičky, zdobenie svadobých áut, darčeky pre svadobných hostí a omnoho viac pre Vás po konzultácii zabezpečí Svadobný salón a eventová agentúra AURA.

Pomôžeme Vám s výberom vhodného svadobného balíčka, ktorý obsiahne doplnky a zariadenie pre styling a výzdobu Vášho veľkého dňa.  Zahŕňa inštaláciu a kompletné dekorovanie priestorov vrátane nábytku, osvetlenia, prestierania, menoviek, centrálnych dekorácií na stoly, kvetinových aranžmánov, ostrovčekov so zákuskami a mnohé iné.

Naše inšpirácie

Romantická svadba

Nenapraviteľní romantici si prídu na svoje. Kvety, perličky, čipka, jemné odtiene ružovej, vo vzduchu visiace lampióny, svadobný obrad v záhradách zámku, krištáľové lustre, luxusné osvetlenie a chutné menu dodá Vášmu veľkému dňu ten správny punc.

Svadba podľa povolania/záľub

Ste vášniví moreplavci alebo len jednoducho milujete kombináciu námorníckej modrej a bielej? Váš partner je letec, kapitán lode alebo profesionálny športovec? Svadobný styling podľa Vášho povolania alebo záľub ponúka nekonečné množstvo možností, ktoré nás denno-denne inšpirujú. Príd‘te sa s nami poradiť, aby sme spolu s Vami mohli vytvoriť neopakovateľnú atmosféru.

Biely sen

Kto povedal, že by krásna svadba nemohla byť v zime? Okolie zahalené pod bohatou bielou pokrývkou. Nevesta v mäkučkej kožušinke, v krbe praská oheň a hostia sa zohrievajú domácou medovinou. Svoju lásku si potvrdíte bozkom pod kytičkou z imela a svadobné menu si môžete vychutnať v prostredí dreveného zrubu s jemnou nenútenou výzdobou v prírodných odtieňoch.

Pozývame Vás nazrieť do našej nevyčerpateľnej studnice tém a inšpirácií. Tradičná slovenská svadba, retro svadba, svadba na pláži, v lese, hippies svadba, botanická alebo vibrujúca svadba v šťavnatých farbách leta, svadba na farme, elegantná svadba alebo spojenie viacerých štýlov dohromady?

S nami je možné všetko!

Tešíme sa na stretnutie

Vaša AURA