O nás

Za každou svadbou stojí tím odhodlaných, motivovaných jednotlivcov, ktorí sú plní inovatívnych nápadov a neboja sa ich využiť práve pri plánovaní Vašej svadby!

Náš tím je tu pre Vás, aby Vám pomohol vytvoriť nezabudnuteľné svadobné okamihy presne podľa Vašich predstáv. Chápeme, že každá svadba je jedinečná a každý pár si zaslúži služby šité na mieru.

AURA, svadobný salón a eventová agentúra sídliaca v Žiline, sa zaoberá plánovaním, dekorovaním, stylingom a zabezpečením koordinácie svadieb na kľúč. V priestoroch svadobného salónu si môžete taktiež zapožičať svadobné alebo spoločenské šaty a doplnky.

Soňa Švecová

zakladateľka agentúry AURA a koordinátorka svadieb a eventov

Ako nadšená zakladateľka pôvodnej agentúry AURA sa rozhodla spojiť svoje dlhoročné skúsenosti pri organizácii eventov s vedením svadobného salónu. Toto prepojenie sa ukázalo ako správny krok a Soňa si tak vychutnáva možnosti a nápady, ktoré s ním prichádzajú. S novou rolou koordinátorky prináša do  zázračného sveta svadieb mladícku zapálenosť, vášeň, radosť  a osobitný prístup ku každému klientovi. Prečo by ste si teda pred Vaším veľkým dňom neužili radšej pokoj a relax?

Jana Dlhopolčeková

spolumajiteľka Svadobného salónu a eventovej agentúry AURA, stylistka a dekoratérka svadieb

10 rokov skúseností s výzdobou a stylingom svadieb a spoločenských podujatí vyzbrojili Janku precíznosťou a vycibreným zmyslom pre detail.  S kreativitou, ktorej sa medze nekladú, vždy nájde cestu k vysnívanému cieľu. Nepozná slovné spojenie ’’nedá sa,’’ vždy je plná entuziazmu a sviežej pozitívnej energie.