Na jesennej svadbe Jarka a Simonky zabezpečoval náš tím celkovú výzdobu, sprostredkoval dodávateľov programu ako aj svadobných cukroviniek a odporučil prostredie a služby Villy Nečas. Náš tím sa taktiež postaral o celkovú koordináciu svadobného dňa, aby si mladomanželia mohli naplno vychutnať zábavu a venovať sa hosťom. Kedže svadba bola na jeseň, tak sa aj ladenie a téma výzdoby niesla v tónoch teplých farieb babieho leta.

Prípravy nevesty sú neodmysliteľnou súčasťou každej svadby. Ani Simonka nenechala nič na náhodu a zabezpečila si profesionálov na úpravu vláskov ako aj na svadobný make up.

Svadobné šaty si Simonka vybrala v salóne AURA. Splnila si tak prianie, stať sa aspoň na jeden deň princeznou. Nechýbali ani kovbojské čižmy, ktoré odzrkadľovali jej vášeň pre kone.

Ženích Jarko mal tiež všetko nachystané a mohol sa vybrať za svojou nevestou, ktorá si ho ozdobila pierkom a privítala bozkom.

Svadobnú kyticu, pierka a náramky pre družičky vyrobila naša šikovná dekoratérka Janka.

Drevený kostolík v Trnovom podčiarkoval jedinečnú atmosféru ročného obdobia aj tematického ladenia sviatočného dňa mladomanželov.

Na obrad Simonka pricválala na koni v sprievode svojich najbližších.

Priestor skrášľovala výzdoba z dielne ateliéru AURA. Vynímali sa v nej teplé tóny žltej, oranžovej a červenej. Na stoloch žiarili kvety slnečníc a ruží lososových odtieňov. Nesmeli chýbať sviečky a detaily z režného plátna či prírodného špagátu.

Svadobná hostina sa niesla v duchu veselej nálady a dobrej zábavy. Zvyky v podobe prenesenia nevesty cez prah dverí alebo spoločné zametanie črepov boli tiež na programe. Neskôr do tanca zahrala kapela, folkloristi sa postarali o tradičné čepčenie nevesty, všetko sa udialo tak, ako sa na poriadnu slovenskú svadbu patrí!

 Jesenná, kovbojská svadba


 Hostia: cca. 90 ľudí

Obrad: Kostol sv. Juraja v Trnovom

Lokalita: Žilina, Villa Nečas

Fotograf: Fero Bologa

Candy Bar: Sladkosti pre hostí

Výzdoba: AURA dekor

Svadobná kytica: ateliér AURA dekor

Šaty: zapožičané zo salónu AURA