Stále častejšie k nám zavíta nevesta, ktorá nás osloví s požiadavkou tradičnej slovenskej svadby. Ak aj vy máte záujem stráviť váš deň v znamení slovenských tradícií a zvykov, ale neláka vás predstava  tradičného kroja, môžete si svadbu ozvláštniť folklórnymi prvkami v podobe vzorovaných motívov. Dajú sa krásne použiť na dekoráciu stolov, svadobnej kytice, koláčov či priamo na svadobné šaty. Mieru využitia a intenzitu slovenského folklóru počas vášho veľkého dňa, si volíte sami. Nechajte sa inšpirovať našimi skúsenosťami a príďte sa k nám poradiť na vašu prvú bezplatnú konzultáciu, priamo do salónu AURA!

 

PETER a LUCIA

Svadobný stôl sme ozdobili dekoratívnymi stuhami s ľudovými motívmi tradičnej slovenskej výšivky. Vo výzdobe dominuje červená, modrá a biela farba. Dotvárajú ich jemné tóny žltej a zelenej. Súčasťou prestierania sú aj drevené srdiečka s nápisom -láska-.

Šaty z ateliéru AURA boli vyhotovené na mieru pre našu nevestu Luciu. Aby ladili s celkovým svadobným stylingom, dotvorili sme ich folklórnou stuhou s ornamentom modrej farby. Splnili sme tým zvyk, že nevesta by na sebe mala mať niečo modré.

Ako doplnok si Lucka do vlasov zvolila kvetinovú čelenku z Ateliéru AURA dekor, ktorú je možné vyhotoviť v dvoch variantoch: zo živých alebo umelých kvetov. Farebne ladila zo zvyškom výzdoby a Lucke dodala vzhľad lesnej víly.

Aby ani svadobná družina neobišla skrátka, pre družbov a družičky sme zhotovili pierka a náramky vo farbách a štýle svadobnej výzdoby.

Zlatým klincom svadobného sytlingu nevesty je kytica, ktorú vyhotovujeme aj v menšej verzií na pred svadobné fotenie, prípadne na hádzanie nezadaným slečnám.

 

Ak vás náš folklórny svadobný styling inšpiroval, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na vašu návštevu!

S láskou AURA