Na svadbe Mišky a Mária náš tím zabezpečoval koordináciu. Dohliadali sme na to, aby všetko prebiehalo podľa časového harmonogramu, aby sa všetci cítili príjemne, odbremenení od povinností, a mohli si naplno užívať túto výnimočnú chvíľu.

Nevesta sa rozhodla pre výzdobu v štýle vintage. Aby sme sa čo najviac priblížili želaniam snúbencov a ich svadobnú výzdobu urobili ešte osobnejšiu, pri tvorbe dekorácií sme použili háčkované dečky od ich starých mám. Naša dekoratérka tento materiál využila na výrobu originálnych závesných kruhových ozdôb. Umiestnila ich na stenu za mladomanželmi, ako aj voľne do priestoru, kde sa mohli nechať hojdať vzduchom. V kvetinových aranžmánoch a malých kytičkách rozmiestnených na jednotlivých stoloch, prevládala biela a ružová gypsofila. Vo vintage výzdobe jednoducho nesmie chýbať!

Na fotkách môžete vidieť aj originálne podbradníky a svadobné poháre z ateliéru AURA dekor, ktoré ladia k celkovej výzdobe.

O zábavu sa v priebehu večera postarala skvelá Saxana Sapietová, ktorá to rozprúdila nielen s DJ-om, ale aj v sprievode klaviristu. Nechajte sa aj vy inšpirovať naším blogom a ozvite sa nám. Radi Vám pomôžeme pri plánovaní Vašej svadby!

Vaša AURA

Svadba v štýle vintage

 Hostia: 110 ľudí

Obrad: Kostol sv. Štefana Kráľa, Bánová

Lokalita: Žilina, Villa Nečas

Fotograf: Igor Stančík

Video: Dope production

Make-up a Vlasy: Andhre Z Visage

Candy Bar: Sladkosti pre hostí

Výzdoba: AURA dekor

Svadobná kytica: ateliér AURA dekor

Šaty: šité na mieru

Program: Saxana Sapietová