Toto leto sme pre vás pracovali na prípravách nášho promo videa, ktoré už čoskoro môžete vidieť na našich webových stránkach, ako aj na sociálnych sieťach a you tube.

Veľmi sme sa pri jeho tvorbe zabávali, a tak vám teraz ponúkame možnosť nahliadnúť spolu s nami do zákulisia príprav a samotnej realizácie, aby ste aj vy aspoň z fotiek pocítili tú radosť a neopakovateľnú atmosféru pravej letnej svadby pod holým nebom!

Možno práve vás inšpirujeme pri prípravách vášho veľkého dňa.

Touto cestou by sme sa chceli pod’akovať všetkým našim partnerom a komparzistom, ktorí sa so svojimi hereckými úlohami stotožnili úplne dokonale.

Fotograf Feri Bologa zachytil výbornú atmosféru, ktorá panovala na placi. Za druhým fotoaparátom stál Marián Madunický, ktorý sa postaral o fotodokumentáciu zákulisia, ale aj o jedinečné portréty družičiek ozdobených náušničkami značky LUDORA (tieto fotky môžete vidieť v pokračovaní blogu o slniečkovej svadbe).

Nevesta Sofia (Lucka Hádeková) sa ako skúsená visageistka líčila sama. Za slávnostným make upom družičiek sa skrýva visageistka Neli Kotlárová z NARIJA STUDIO v Martine.

Veľké d’akujem patrí dievčatám zo Sladkostí pre hostí, ktoré zabezpečili nádherný candy bar vo farbách celej výzdoby.

Družičky a nevestu obliekla módna návrhárka Valery Dubay. Pre nevestu zvolila jemné šaty v antickom štýle, družičky boli odeté v jemných hodvábnych a šifónových šatách žltých odtieňov. Na hlavách mali kvetinové čelenky z ateliéru AURA DEKOR.

Počas točenia sme zavítali aj do Jazdeckého areálu Brezany, kde sme mali možnosť urobiť niekoľko záberov manželského páru so stádom koní. Toto miesto dodalo svadobnému videu poriadnu dávku romantiky a divokosti zároveň.

Počas nášho veľkého dňa nás svojou návštevou poctila aj krásna striebornosivá doga Blue, ktorá s celou svadobnou hostinou ladila elegantnou károvanou ozdobou značky Motíliky pre psíky/Funky dog bow tie.

Večer sa o zábavu postarala Barborka Švidraňová so svojím bratom Šimonom. Zahrali a zaspievali svadobčanom do tanca. Celkové dotvorenie atmosféry zabezpečil osvetlovač Vladimír Latka.

V neposlednom rade patrí naše veľké d’akujem Peťovi Kandovi z Kanda Production, ktorý to všetko zachytil do obrazu.

Inšpirujte sa aj zábermi z výzdoby, ktorú máme na svedomí my z ateliéru AURA dekor.

Jemné odtiene žltej, svetlo zelenej a bielej, sú spojovacím prvkom výzdoby. V kvetinových aranžmánoch si môžete všimnúť makové hlavičky, skalné ruže, ale aj karafiáty či listy paviniča.  Drevo, režné plátno, špagát, drevené pníky, kamene, tabuľa, starý rebrík, deky, vankúše, plávajúce sviečky. To všetko krásne ladí so svadobnou hostinou, ktorá sa odohráva pod holým nebom.

V d’alšom blogu sa môžete tešiť na družičky v náušničkách značky LUDORA,

ktoré sa už čokoro budú dať zakúpiť exkluzívne v našom svadobnom salóne.

S láskou Vaša AURA

Slniečková svadba pod holým nebom

 Hostia: 40 ľudí

Lokalita: Brezany, Jazdecký areál Brezany

Fotograf: Feri Bologa, Marián Madunický

Svadobné video: Kanda Production

Make-up: Lucia Hádeková, Neli Kotlárová (Narija Studio)

Candy Bar: Sladkosti pre hostí

Výzdoba: AURA dekor

Šaty: Valery Dubay, AURA svadobný salón

Osvetlenie: Vladimír Latka

Program: Barborka Švidraňová a Šimon Švidraň